ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинів - Львів (18:35)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 26 Кві, 27 Кві, 28 Кві, 29 Кві, 30 Кві, 1 Тра, 2 Тра
  1. 18:35Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  2. 19:00Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  3. 19:47Оргіїв Автовокзал, вул. Садовяну, 50
  4. 21:30Бєльці Автовокзал
  5. 22:20Єдинці Автовокзал, вул. Індепенденцей, 227
  6. 23:00Бричани Автовокзал, вул. Міхая Ємінеску, 19
  7. 00:30Крива таможня (MD/UA)
  8. 00:50Мамалига таможня (UA/MD)
  9. 03:30Чернівці Автобусна зупинка "Дріжзавод"
  10. 03:50Снятин Автовокзал, вул. Вінницька 1
  11. 05:40Івано-Франківськ Залізничний вокзал, пл. Привокзальна, 2
  12. 06:30Моршин Автостанція, вул. І. Франка, 51А
  13. 07:00Стрий Автовокзал, вул. Вокзальна, 7
  14. 07:40Трускавець Автовокзал, вул. Дрогобицька, 35
  15. 12:00Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109
  • https://galtrans.md/ua/Кишинів/Львів/today/6/15796
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Акція