Bilete online
cu GAL Trans
cross
  • Adulți Peste 12 ani
  • Copii De la 2 pînă la 12 ani
  • Copii pînă la 2 ani Fără loc

Ruta Kyshyniv - Cluj-Napoca (18.30)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Plecări: 29 Jan, 30 Jan, 31 Jan, 1 Feb, 2 Feb, 3 Feb, 4 Feb, 5 Feb, 6 Feb, 7 Feb
  1. 18:30Chisinau Aut. Nádr., "SUD", ul. Chincest, 145
  2. 19:40Leuseni celnice (MD-RO)
  3. 19:40Albita celnice (RO-MD)
  4. 22:30Iasi Aut. zastavka, ul. Silvestru, 3
  5. 23:30Roman Aut. zastavka vlak. nádr., ul. Ștefan cel Mare
  6. 00:15Piatra Neamt Aut. zastavka, Bulevardul Decebal 22-34
  7. 01:15Bicaz Aut. zastavka, ul. Republicii, vedle Izotec
  8. 02:40Gheorgheni Aut. zastavka, Bulevardul Lacul Roșu, vedle Biserica Sfântul Gheorghe
  9. 03:15Praid Aut. Nádr
  10. 03:44Sovata Aut. zastavka, ul. Praidului, vedle Cerpaci stanice "MOL"
  11. 05:30Targu-Mures Bulevardul 1 Decembrie 1918 5
  12. 06:20Turda Autogara Sens Vest
  13. 07:30Cluj-Napoca Autogara Fany, Str. Giordano Bruno, 1-3
  • https://galtrans.md/Chisinau/Cluj-Napoca/today/6/12474
  • Transportator: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Informația suplimentară: Transportation of a baby stroller free of charge. The student discount (-30%) is valid only for students studying in Romania.
  • Bagaj: 1 PC. (55х40х30) - free of charge, each additional 10% of the ticket price
  • Reduceri: 50% Children 0-5 years old
    50% Animals (small, in a box, with documents)