/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишинев (09:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 2 Лип, 3 Лип
  1. 09:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 10:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 12:00Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  4. 12:30Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  5. 13:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  6. 13:45Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  7. 14:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  8. 15:30Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  9. 16:00Албіца таможня (RO-MD)
  10. 16:40Леушени таможня (MD-RO)
  11. 18:00Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  12. 22:30Одеса Автовокзал "Привоз"
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Одеса/today/6/16038
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Супроводжуючий