ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишинев (09:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 29 Лют, 1 Бер, 2 Бер, 3 Бер, 4 Бер, 5 Бер, 6 Бер, 7 Бер, 8 Бер, 9 Бер
  1. 09:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 09:30Бухарест Fantana Miorita, Șoseaua București-Ploiești
  3. 10:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  4. 12:00Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  5. 12:30Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  6. 13:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  7. 13:45Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  8. 14:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  9. 15:30Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  10. 16:00Албіца таможня (RO-MD)
  11. 16:40Леушени таможня (MD-RO)
  12. 18:00Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  13. 22:30Одеса Автовокзал "Привоз"
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Одеса/today/6/16038
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки. В автопарку перевізника є великі автобуси і мікроавтобуси. Пункт пропуску може бути змінений. Перевезення дитячої коляски безкоштовно. Студентська знижка (-30%) діє тільки при пред'явленні студентського квитка.
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Супроводжуючий