Квитки на автобус
від компаниіі GalTrans
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинев - Киев (06:15)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 29 Січ, 30 Січ, 31 Січ, 1 Лют, 2 Лют, 3 Лют, 4 Лют, 5 Лют, 6 Лют, 7 Лют
  1. 06:15Кишинів Автовокзал "Северный", ул. Каля Мошилор, 2/1
  2. 07:00Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну, 50
  3. 09:10Бєльці Автовокзал
  4. 09:55Дрокія Автовокзал
  5. 11:25Атаки таможня (MD-UA)
  6. 13:05Могилів-Подільський таможня (UA-MD)
  7. 15:00Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  8. 17:25Житомир Автобусная остановка, ул. Киевская, 93
  9. 19:50Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки, 1/2