ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Одеса (20:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві
  1. 20:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 21:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 21:40Плоєшті Ștrandului Street 52, біля АЗС "Petrom"
  4. 22:20Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  5. 00:30Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  6. 01:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  7. 03:00Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  8. 04:00Албіца таможня (RO-MD)
  9. 04:40Леушени таможня (MD-RO)
  10. 06:20Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  11. Організована пересадка
  12. 06:50Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  13. 11:20Одеса Автовокзал "Привоз"
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Одеса/today/6/14403
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    50% Діти 0-5 років