ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Клуж - Кишинів (18:20)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 27 Тра, 29 Тра, 31 Тра, 1 Чер, 2 Чер, 3 Чер, 4 Чер, 5 Чер, 6 Чер, 7 Чер
  1. 18:20Клуж-Напока Autogara Fany, вул. Джордано Бруно, 1-3
  2. 19:00Турда Автовокзал, SensVest, Pta.Romona 13, via Sebes
  3. 20:00Тиргу-Муреш Бульвар 1 грудня 1918 року 5
  4. 21:30Совата Автобусна зупинка, вул. Praidului, біля АЗС "MOL"
  5. 21:35Праид Автовокзал
  6. 22:30Георгені Автобусна зупинка, Bulevardul Lacul Roșu, біля Biserica Sfântul Gheorghe
  7. 23:30Біказ Автобусна зупинка, біля Izotec
  8. 00:15Пятра-Нямц Автобусна зупинка, Bulevardul Decebal 22-34
  9. 01:15Роман Автобусна зупинка, вул. Ștefan cel Mare, 275
  10. 02:00Ясси Автобусна зупинка, вул. Silvestru, 3
  11. 03:30Албіца таможня (RO-MD)
  12. 04:30Леушени таможня (MD-RO)
  13. 06:05Кишинів ТЦ "Maraton", Strada Ismail 86
  14. 06:10Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Клуж-Напока/Кишинів/today/6/12475
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    20% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    99% Акція