/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинів - Тернопiль (16:30)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 2 Лип, 21 Лип, 29 Лип, 30 Лип, 31 Лип, 1 Сер, 2 Сер, 3 Сер, 4 Сер, 5 Сер
  1. 15:45Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  2. 16:30Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  3. 18:10Оргіїв АЗС "BEMOL", ул. Унирий
  4. 19:40Бєльці Центральний автовокзал, вул. Stefan cel Mare, 2
  5. 20:25Дрокія Автовокзал
  6. 21:05Дондушень Автовокзал
  7. 22:20Атаки таможня (MD-UA)
  8. 22:50Могилів-Подільський КПП (UA-MD)
  9. 01:15Вінниця Автобусна зупинка "Барське шосе" перед автовокзалом "Західний" (Хмельницьке шосе, 107)
  10. 01:30Хмільник Автовокзал, вул В. Порика 7
  11. 04:15Хмельницький Автовокзал, Вінницьке шосе, 23
  12. 05:35Тернопіль Автовокзал, вул. Живова, 7
  • https://galtrans.md/ua/Кишинів аеропорт/Тернопіль/today/6/17949
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Тварини
    50% Діти 0-5 років
    99% Акція