ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишінів (03:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 27 Тра, 28 Тра, 29 Тра, 30 Тра, 31 Тра, 1 Чер, 2 Чер, 3 Чер, 4 Чер, 5 Чер
  1. 03:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 03:25Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 05:30Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  4. 05:50Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  5. 06:20Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  6. 07:30Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  7. 08:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  8. 09:20Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  9. 10:00Албіца таможня (RO-MD)
  10. 10:20Леушени таможня (MD-RO)
  11. 11:45Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Кишинів/today/6/17483
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки. Перевезення дитячої коляски безкоштовно. Знижка для студентів (-30%) діє лише для студентів, які навчаються в Румунії.
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    50% Діти 0-5 років