ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинів - Київ (23:30)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві
  1. 23:30Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  2. 23:55Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  3. 00:30Оргіїв Автовокзал, вул. Садовяну, 50
  4. 01:20Бєльці Автовокзал
  5. 02:05Дрокія Автовокзал
  6. 04:05Атаки таможня (MD-UA)
  7. 04:40Могилів-Подільський КПП (UA-MD)
  8. 06:55Вінниця Автобусна зупинка "Барське шосе" перед автовокзалом "Західний" (Хмельницьке шосе, 107)
  9. 09:15Житомир Автобусна зупинка, вул. Київська, 93
  10. 11:00Київ Автовокзал "Центральний", проспект Науки, 1/2
  • https://galtrans.md/ua/Кишинів/Київ/today/6/16432
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 30% Тварини
    30% Діти 0-5 років