ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишінів (13:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві
  1. 13:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 14:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 14:45Плоєшті Ștrandului Street 52, біля АЗС "Petrom"
  4. 15:30Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  5. 15:50Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  6. 16:20Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  7. 16:50Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  8. 18:00Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  9. 19:00Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  10. 20:20Албіца таможня (RO-MD)
  11. 20:40Леушени таможня (MD-RO)
  12. 22:30Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Кишинів/today/6/16376
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    50% Діти 0-5 років
    99% Акція