ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Одеса (23:59)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві
  1. 23:59Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 00:30Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 02:00Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  4. 02:30Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  5. 03:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  6. 03:30Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  7. 04:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  8. 06:00Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  9. 06:29Албіца таможня (RO-MD)
  10. 07:00Леушени таможня (MD-RO)
  11. 07:50Кишинів Автовокзал, вул. Митрополит Варлаам, 58
  12. 08:20Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  13. Організована пересадка
  14. 08:40Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  15. 09:15Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  16. 10:20Каушани Автовокзал, Strada Alba Iulia, 1
  17. 10:50Штефан-Воде Автовокзал, вулиця Бориса Главана, 1
  18. 11:50Старокозаче (Білгород-Дністровський р-н) таможня (UA-MD)
  19. 13:00Одеса Автовокзал "Привоз"
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Одеса/today/6/16039
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Акція