ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Одеса (23:59)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 18 Лип, 19 Лип, 20 Лип, 21 Лип, 22 Лип, 23 Лип, 24 Лип, 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип
  1. 23:59Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 00:30Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 02:00Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  4. 02:30Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  5. 03:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  6. 03:30Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  7. 04:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  8. 06:00Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  9. 06:29Албіца таможня (RO-MD)
  10. 07:00Леушени таможня (MD-RO)
  11. 07:50Кишинів Автовокзал, вул. Митрополит Варлаам, 58
  12. 08:20Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  13. Організована пересадка
  14. 08:40Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  15. 11:50Старокозаче (Білгород-Дністровський р-н) таможня (UA-MD)
  16. 13:00Одеса Автовокзал "Привоз"
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Одеса/today/6/16039
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Студенти
    10% Пенсіонери від 65 років
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Акція