Квитки на автобус
від компаниіі GalTrans
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Киев - Кишинев (18:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 29 Січ, 30 Січ, 31 Січ, 1 Лют, 2 Лют, 3 Лют, 4 Лют, 5 Лют, 6 Лют, 7 Лют
  1. 18:00Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки, 1/2
  2. 20:15Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  3. 22:30Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  4. 01:15Могилів-Подільський таможня (UA-MD)
  5. 01:50Атаки таможня (MD-UA)
  6. 03:25Дрокія Автовокзал
  7. 04:15Бєльці Автовокзал
  8. 05:40Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну, 50
  9. 06:28Кишинів Автовокзал, ул. Митрополит Варлаам, 58
  10. 06:30Кишинів Автовокзал, "Южный",  шоссе Хынчешты, 145
  11. 06:31Кишинів Автовокзал "Северный", ул. Каля Мошилор, 2/1
  12. 07:00Кишинів аеропорт Автобусная остановка, напротив АЗС "Лукойл"