Квитки на автобус
від компаниіі GalTrans
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинев - Киев (18:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 29 Січ, 30 Січ, 31 Січ, 1 Лют, 2 Лют, 3 Лют, 4 Лют, 5 Лют, 6 Лют, 7 Лют
  1. 16:30Кишинів аеропорт Автобусная остановка, напротив АЗС "Лукойл"
  2. 18:00Кишинів Автовокзал "Северный", ул. Каля Мошилор, 2/1
  3. 18:50Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну, 50
  4. 20:20Бєльці Автовокзал
  5. 21:05Дрокія Автовокзал
  6. 23:05Атаки таможня (MD-UA)
  7. 23:40Могилів-Подільський таможня (UA-MD)
  8. 01:55Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  9. 04:15Житомир Автобусная остановка, ул. Киевская, 93
  10. 06:30Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки, 1/2