ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Рейтинг 4.64
Транспортний засіб
Персонал
Ціна та якість
Усього відгуків: 19311

Відгуки

Українська Всі мови
  • Київ - Кишинів аеропорт

    Профісійні водії, гарна організація

  • Кишинів аеропорт - Одеса

    Дуже сподобався сервіс. Все на високому рівні і транспорт і обслуговування.

  • Кишинів - Київ

    Чудова команда водіїв, автобус чистий та комфортний. Доїхали швидко - дякую!

  • Київ - Кишинів аеропорт

    Скористалася даним перевізником двічі, обидва рази автобуси відправлялися та прибували в пунк призначення вчасно, водії ввічливі, автобуси комфортабельні. Рекомендую в користування даного перевізника!!!

  • Кишинів аеропорт - Київ

    Завжди дивуюсь, як багато залежить від людини. Якщо брати поїздку до Кишиніва , то то ставлю відмітку 10 водію. Як за професіоналізм, так і людяність. То назад, не можу. Професіоналізм , все добре. Але і все. Кондіціонер на другому поверсі майже не робив, попросили додати, подивився, наче зірку з неба попросила дістати. .

  • Київ - Кишинів аеропорт

    Їхала 24.06.26 до аеропорту Кишинева.Прибули за розкладом, не зважаючи на черги на кордоні.

    Водії уважні,рекомендую!

  • Львів - Кишинів

    Чудові водії, дуже ввічливі і приємні. Комфортний автобус! Дуже дякую

  • Одесса - Кишинев аэропорт

    Приїхали за часом раніше ніж було вказано, все сподобалось, дякую!

  • Вінниця - Кишинів аеропорт

    Дуже якісний сервіс порівняно з іншими фірмами та напрямками!Приємно були здивовані.

    Автобус комфортний, новий, охайний.

    Відношення до пасажирів людяне та уважне.Особливо можливість бронювання місць в самому автобусі, тобто не треба мінятися, або родині сидіти по різних кінцях салону. Санітарні зупинки завчасні і їх не треба "виборювати", вони просто є як і мають бути.

    Дуже дякуємо водіям та керівництву фірми за сервіс!

  • Київ - Кишинів аеропорт

    Це було жахливо!

    Автобус двоповерховий, 92 людини, 4 сидіння ідуть залом і саме на них посадили моїх двох малих дітей, а мене в інший відсік автобуса взагалі! І мінятись місцями, звісно ніхто не хотів і водії нічим допомогти теж не могли!

  Зачекайте