Підтвердіть Ваш номер, щоб завершити оформлення бронювання
*На один номер телефону може бути тільки одне активне бронювання
Для оформлення бронювання:
Змінити номер телефону
Успішне бронювання. Оплата при посадці
Бронювання дійсне до відправлення автобуса.
Ви також її можете оплатити онлайн.
Важливо!
Оплата під час посадки доступна лише у валюті країни відправлення.
Якщо Ви передумали їхати, обов'язково відмініть бронювання
У разі неявки на посадку з діючим бронюванням, буде заблокована можливість оформляти бронювання за Вашим номером телефону.
Профісійні водії, гарна організація
Дуже сподобався сервіс. Все на високому рівні і транспорт і обслуговування.
Чудова команда водіїв, автобус чистий та комфортний. Доїхали швидко - дякую!
Скористалася даним перевізником двічі, обидва рази автобуси відправлялися та прибували в пунк призначення вчасно, водії ввічливі, автобуси комфортабельні. Рекомендую в користування даного перевізника!!!
Завжди дивуюсь, як багато залежить від людини. Якщо брати поїздку до Кишиніва , то то ставлю відмітку 10 водію. Як за професіоналізм, так і людяність. То назад, не можу. Професіоналізм , все добре. Але і все. Кондіціонер на другому поверсі майже не робив, попросили додати, подивився, наче зірку з неба попросила дістати. .
Їхала 24.06.26 до аеропорту Кишинева.Прибули за розкладом, не зважаючи на черги на кордоні.
Водії уважні,рекомендую!
Чудові водії, дуже ввічливі і приємні. Комфортний автобус! Дуже дякую
Приїхали за часом раніше ніж було вказано, все сподобалось, дякую!
Дуже якісний сервіс порівняно з іншими фірмами та напрямками!Приємно були здивовані.
Автобус комфортний, новий, охайний.
Відношення до пасажирів людяне та уважне.Особливо можливість бронювання місць в самому автобусі, тобто не треба мінятися, або родині сидіти по різних кінцях салону. Санітарні зупинки завчасні і їх не треба "виборювати", вони просто є як і мають бути.
Дуже дякуємо водіям та керівництву фірми за сервіс!
Це було жахливо!
Автобус двоповерховий, 92 людини, 4 сидіння ідуть залом і саме на них посадили моїх двох малих дітей, а мене в інший відсік автобуса взагалі! І мінятись місцями, звісно ніхто не хотів і водії нічим допомогти теж не могли!