ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Київ - Кишинів (16:16)

  1. 16:16Київ Автовокзал "Центральний", проспект Науки, 1/2
  2. 18:16Житомир Автобусна зупинка, вул. Київська, 89, біля магазину "Полісся-Продукт"
  3. 20:31Вінниця Автовокзал "Західний", Хмельницьке шосе, 107
  4. 23:16Могилів-Подільський КПП (UA-MD)
  5. 23:50Атаки таможня (MD-UA)
  6. 01:25Дрокія Автовокзал
  7. 02:15Бєльці Центральний автовокзал, вул. Stefan cel Mare, 2
  8. 03:40Оргіїв АЗС "BEMOL", ул. Унирий
  9. 04:31Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  10. 05:00Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  • https://galtrans.md/ua/Київ/Кишинів аеропорт/today/6/17916
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 bolsas de hasta 20 kg - gratis.
  • Знижки: 30% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    30% Діти 0-5 років
    99% Акція