/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинів - Клуж (18.31)

SC ELIT BUS SRL
Виїзди: 24 Чер, 26 Чер, 28 Чер, 30 Чер, 2 Лип, 4 Лип, 6 Лип, 8 Лип, 10 Лип, 12 Лип
  1. 18:31Кишинів Автовокзал "Південний", шосе Хинчешти, 145
  2. 19:40Леушени таможня (MD-RO)
  3. 19:40Албіца таможня (RO-MD)
  4. 22:30Ясси Автобусна зупинка, вул. Silvestru, 3
  5. 23:30Роман Автобусна зупинка Ж/Д вокзал, вул. Ștefan cel Mare
  6. 00:15Пятра-Нямц Автобусна зупинка, Bulevardul Decebal 22-34
  7. 01:15Біказ Автобусна зупинка, біля Izotec
  8. 02:40Георгені Автобусна зупинка, Bulevardul Lacul Roșu, біля Biserica Sfântul Gheorghe
  9. 03:15Праид Автовокзал
  10. 03:44Совата Автобусна зупинка, вул. Praidului, біля АЗС "MOL"
  11. 05:30Тиргу-Муреш Бульвар 1 грудня 1918 року 5
  12. 06:20Турда Жилет Autogara Sens Vest
  13. 07:30Клуж-Напока Autogara Fany, вул. Джордано Бруно, 1-3
  • https://galtrans.md/ua/Кишинів/Клуж-Напока/today/6/16822
  • Перевізник: SC ELIT BUS SRL
  • Додаткова інформація: Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки. Перевезення дитячої коляски безкоштовно. Студентська знижка (-30%) діє тільки при пред'явленні студентського квитка.
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Акція