/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Київ - Кишинів (08:37)

  1. 08:37Київ Автовокзал "Центральний", проспект Науки, 1/2
  2. 11:00Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93
  3. 13:10Вінниця Автобусна зупинка "Барське шосе" перед автовокзалом "Західний" (Хмельницьке шосе, 107)
  4. 16:00Могилів-Подільський КПП (UA-MD)
  5. 16:15Атаки таможня (MD-UA)
  6. 18:30Дрокія Автовокзал
  7. 19:20Бєльці Автовокзал, біля Poşta Centrală
  8. 21:25Оргіїв АЗС "BEMOL", ул. Унирий
  9. 22:14Кишинів Автовокзал, вул. Митрополит Варлаам, 58
  10. 22:15Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  11. 22:30Кишинів аеропорт Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"
  • https://galtrans.md/ua/Київ/Кишинів аеропорт/today/6/16503
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: В автопарку перевізника є великі автобуси і мікроавтобуси. Пункт пропуску може бути змінений. Перевезення дитячої коляски безкоштовно.Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки.
  • Багаж: Max. 3 сумки до 20 кг - безкоштовно. Додатковий багаж: 10% від вартості квитка за умови наявності місця в багажному відділенні.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    50% Діти 0-5 років
    99% Акція