/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишинів (18:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 16 Сер, 17 Сер, 18 Сер, 19 Сер, 20 Сер, 21 Сер, 22 Сер, 23 Сер, 24 Сер, 25 Сер
  1. 18:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 19:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  3. 19:45Плоєшті Ștrandului Street 52, біля АЗС "Petrom"
  4. 20:30Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  5. 21:00Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  6. 22:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  7. 22:50Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  8. 23:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  9. 00:30Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  10. 01:00Албіца таможня (RO-MD)
  11. 01:40Леушени таможня (MD-RO)
  12. 04:50Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Кишинів/today/6/16025
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)