ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Бухарест - Кишинів (18:00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 3 Бер, 4 Бер, 5 Бер, 6 Бер, 7 Бер, 8 Бер, 9 Бер, 10 Бер, 11 Бер, 12 Бер
  1. 18:00Бухарест Автовокзал "Filaret"
  2. 18:20Бухарест Piața Victoriei
  3. 18:30Бухарест Fantana Miorita, Șoseaua București-Ploiești
  4. 19:00Бухарест аеропорт Анрі Коанда Автобусна зупинка BUSTRANSFER під мостом
  5. 19:45Плоєшті Ștrandului Street 52, біля АЗС "Petrom"
  6. 20:30Бузеу АЗС "PETROM", міст Марацинені, район Centura
  7. 21:00Римніку-Серат Аптека "Catena", Strada Mihail Kogalniceanu 3
  8. 22:00Фокшани АЗС "OMV", вул. Revoluției, 30
  9. 22:50Текуч АЗС "Лукойл", вулиця Георге Петрашку, 104
  10. 23:30Бирлад Церква Домнеаске, бульвар Республіки
  11. 00:30Хуші BCR, Strada Alexandru Ioan Cuza 3
  12. 01:00Албіца таможня (RO-MD)
  13. 01:40Леушени таможня (MD-RO)
  14. 03:00Кишинів Автовокзал, вул. Митрополит Варлаам, 58
  15. 04:50Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Бухарест/Кишинів/today/6/16025
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки.Перевезення дитячої коляски безкоштовно. Знижка для студентів (-30%) діє лише для студентів, які навчаються в Румунії.
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    30% Студенти
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)