/* */
ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Одеса - Рибниця (13:41)

  1. 13:41Одеса Автовокзал "Привоз"
  2. 14:11Одеса Автобусна зупинка, вул. Колонтаївська, 58
  3. 15:40Маяки (Біляївський р-н) таможня (UA-MD)
  4. 16:05Паланка таможня (MD-UA)
  5. 16:45Каушани Автовокзал, Strada Alba Iulia, 1
  6. 18:15Кишинів аеропорт АЗС "Лукойл"
  7. 18:30Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  8. 19:15Оргіїв АЗС "BEMOL", ул. Унирий
  9. 20:00Резина Автовокзал
  10. 20:20Рибниця Міст, біля "Часовні"
  • https://galtrans.md/ua/Одеса/Рибниця/today/6/17724
  • Перевізник: FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
  • Додаткова інформація: Оплата бронювання здійснюється у національній валюті країни, де відбувається посадка в автобус, при посадці в нього. Якщо у вас немає відповідної валюти, ви можете оплатити карткою кредиту або дебету за допомогою посилання у бронюванні або через бортовий POS-термінал (якщо доступний). Пункти перетину кордону можуть бути змінені в залежності від заторів. Будь ласка, ознайомтеся з правилами в'їзду/виїзду з країн, куди ви подорожуєте, а також з країнами, через які проходить автобус у транзиті. Транспортування заборонених предметів (таких як зброя, наркотики або сигарети) заборонено, а також переконайтеся, що у вас є дійсні документи для подорожі. Приємної подорожі!
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Діти 0-5 років
    50% Тварини (маленькі, в переносці, з документами)
    99% Акція