ЧЕХІЯ | РУМУНІЯ | УКРАЇНА | МОЛДОВА | ПОЛЬЩА
Купуйте квитки онлайн
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Клуж - Кишинів (18:21)

SC ELIT BUS SRL
Виїзди: 29 Лют, 1 Бер, 2 Бер, 3 Бер, 4 Бер, 5 Бер, 6 Бер, 7 Бер, 8 Бер, 9 Бер
  1. 18:21Клуж-Напока Autogara Fany, вул. Джордано Бруно, 1-3
  2. 19:00Турда Автовокзал, SensVest, Pta.Romona 13, via Sebes
  3. 20:00Тиргу-Муреш Бульвар 1 грудня 1918 року 5
  4. 21:30Совата Автобусна зупинка, вул. Praidului, біля АЗС "MOL"
  5. 21:35Праид Автовокзал
  6. 22:30Георгені Автобусна зупинка, Bulevardul Lacul Roșu, біля Biserica Sfântul Gheorghe
  7. 23:30Біказ Автобусна зупинка, біля Izotec
  8. 00:15Пятра-Нямц Автобусна зупинка, Bulevardul Decebal 22-34
  9. 01:15Роман Автобусна зупинка, вул. Ștefan cel Mare, 275
  10. 02:00Ясси Автобусна зупинка, вул. Silvestru, 3
  11. 03:30Албіца таможня (RO-MD)
  12. 04:30Леушени таможня (MD-RO)
  13. 06:05Кишинів ТЦ "Maraton", Strada Ismail 86
  14. 06:10Кишинів Автовокзал "Північний", вул. Каля Мошілор, 2/1
  • https://galtrans.md/ua/Клуж-Напока/Кишинів/today/6/16823
  • Перевізник: SC ELIT BUS SRL
  • Додаткова інформація: Оплата при посадці здійснюється тільки в національній валюті країни посадки. Перевезення дитячої коляски безкоштовно. Знижка для студентів (-30%) діє лише для студентів, які навчаються в Румунії.
  • Багаж: 2 сумки до 20 кг - безкоштовно.
  • Знижки: 10% Пенсіонери від 65 років
    50% Діти 0-5 років
    99% Акція