Квитки на автобус
від компаниіі GalTrans
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Львов - Кишинев (17.00)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 29 Січ, 30 Січ, 31 Січ, 1 Лют, 2 Лют, 3 Лют, 5 Лют, 8 Лют, 11 Лют, 13 Лют
  1. 17:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  2. 18:40Трускавець Автовокзал, ул. Дрогобыцкая, 35
  3. 19:40Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  4. 21:00Івано-Франківськ Ж/Д Вокзал, пл. Привокзальная, 2
  5. 23:00Чернівці Автобусная остановка "Дрожзавод"
  6. 03:20Мамалига таможня (UA/MD)
  7. 03:50Крива таможня (MD/UA)
  8. 04:15Бричани Автовокзал, ул. Михая Еминеску, 19
  9. 05:10Єдинці Автовокзал, ул. Индепенденцей, 227
  10. 05:50Бєльці Автовокзал, ул. Штефан чел Маре, 2
  11. 06:30Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну, 50
  12. 07:50Кишинів Автовокзал, ул. Митрополит Варлаам, 58
  13. 07:52Кишинів Автовокзал, "Южный",  шоссе Хынчешты, 145
  14. 07:53Кишинів Автовокзал "Северный", ул. Каля Мошилор, 2/1
  15. 08:30Кишинів аеропорт Автобусная остановка, напротив АЗС "Лукойл"