Квитки на автобус
від компаниіі GalTrans
cross
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця

Маршрут Кишинев - Львов (18:35)

FIRMA GALIZ-SV S.R.L.
Виїзди: 30 Січ, 31 Січ, 2 Лют, 4 Лют, 7 Лют, 10 Лют, 12 Лют, 13 Лют, 14 Лют, 15 Лют
  1. 16:30Кишинів аеропорт Автобусная остановка, напротив АЗС "Лукойл"
  2. 18:35Кишинів Автовокзал "Северный", ул. Каля Мошилор, 2/1
  3. 19:20Оргіїв Автовокзал, ул. Садовяну, 50
  4. 21:30Бєльці Автовокзал
  5. 22:20Єдинці Автовокзал, ул. Индепенденцей, 227
  6. 23:00Бричани Автовокзал, ул. Михая Еминеску, 19
  7. 00:30Крива таможня (MD/UA)
  8. 00:50Мамалига таможня (UA/MD)
  9. 04:00Чернівці Ж/Д Вокзал, ул. Гагарина, 23
  10. 05:40Івано-Франківськ Ж/Д Вокзал, пл. Привокзальная, 2
  11. 07:00Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  12. 07:40Трускавець Автовокзал, ул. Дрогобыцкая, 35
  13. 12:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109