CEHIA | ROMÂNIA | UCRAINA | MOLDOVA | POLONIA
Cumpără bilete online
cross
  • Adulți Peste 12 ani
  • Copii De la 2 pînă la 12 ani
  • Copii pînă la 2 ani Fără loc

Ruta Cluj-Napoca - Kyshyniv (18:20)

SC ELIT BUS SRL
Plecări: 24 Apr, 26 Apr, 28 Apr, 30 Apr, 2 May, 4 May, 6 May, 8 May, 10 May, 12 May
  1. 18:21Cluj-Napoca Autogara Fany, Str. Giordano Bruno, 1-3
  2. 19:00Turda Autogara, SensVest, Pta.Romona 13, via Sebes
  3. 20:00Târgu-Mureș Bulevardul 1 Decembrie 1918 5
  4. 21:30Sovata Stația de autobuz, str. Praidului, lângă benzinăria "MOL"
  5. 21:35Praid Stația de autobuz
  6. 22:30Gheorgheni Bus stop, Bulevardul Lacul Roșu, near the Biserica Sfântul Gheorghe
  7. 23:30Bicaz Stație de autobuz, str Republicii, lângă Izotec
  8. 00:15Piatra Neamt Bus stop, 22-34 Bulevardul Decebal
  9. 01:15Roman Bus stop, 275 Ștefan cel Mare str.
  10. 02:00Iași Bus stop, 3 Silvestru str.
  11. 03:30Albita vamă (RO-MD)
  12. 04:30Leușeni vamă (MD-RO)
  13. 06:05Chișinău Centrul comercial "Maraton", Strada Ismail 86
  14. 06:10Chișinău Autogara "NORD", Calea Mosilor 2/1, str.
  • https://galtrans.md/Cluj-Napoca/Chișinău/today/6/16823
  • Transportator: SC ELIT BUS SRL
  • Informația suplimentară: Achitarea la îmbarcare se efectuează numai în moneda națională a țării de îmbarcare. Transportul unui cărucior pentru copii gratuit. Reducerea pentru student (-30%) este valabilă doar dacă se prezintă legitimatia student.
  • Bagaj: 2 saci de până la 20 kg gratuit.
  • Reduceri: 10% Pensionari începând cu vârsta de 65 de ani
    50% Copii de 0-5 ani
    99% Acțiune