CEHIA | ROMÂNIA | UCRAINA | MOLDOVA | POLONIA
Cumpără bilete online
cross
  • Adulți Peste 12 ani
  • Copii De la 2 pînă la 12 ani
  • Copii pînă la 2 ani Fără loc

Ruta Kyshyniv - Cluj-Napoca (18.31)

SC ELIT BUS SRL
Plecări: 24 Apr, 25 Apr, 27 Apr, 29 Apr, 1 May, 3 May, 5 May, 7 May, 9 May, 11 May
  1. 18:31Chișinău Autogara, "SUD", 145 Hincest str.
  2. 19:40Leușeni vamă (MD-RO)
  3. 19:40Albita vamă (RO-MD)
  4. 22:30Iași Bus stop, 3 Silvestru str.
  5. 23:30Roman Stație de autobuz gară, Ștefan cel Mare str.
  6. 00:15Piatra Neamt Bus stop, 22-34 Bulevardul Decebal
  7. 01:15Bicaz Stație de autobuz, str Republicii, lângă Izotec
  8. 02:40Gheorgheni Bus stop, Bulevardul Lacul Roșu, near the Biserica Sfântul Gheorghe
  9. 03:15Praid Stația de autobuz
  10. 03:44Sovata Stația de autobuz, str. Praidului, lângă benzinăria "MOL"
  11. 05:30Târgu-Mureș Bulevardul 1 Decembrie 1918 5
  12. 06:20Turda Autogara Sens Vest
  13. 07:30Cluj-Napoca Autogara Fany, Str. Giordano Bruno, 1-3
  • https://galtrans.md/Chișinău/Cluj-Napoca/today/6/16822
  • Transportator: SC ELIT BUS SRL
  • Informația suplimentară: Achitarea la îmbarcare se efectuează numai în moneda națională a țării de îmbarcare. Transportul unui cărucior pentru copii gratuit. Reducerea pentru student (-30%) este valabilă doar dacă se prezintă legitimatia student.
  • Bagaj: 2 saci de până la 20 kg gratuit.
  • Reduceri: 10% Pensionari începând cu vârsta de 65 de ani
    50% Copii de 0-5 ani
    50% Animale (de talie mică, în portbagaj, cu documente)
    99% Acțiune